Robienie zakupów Tematyka żywnościowa

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – posmakuj ciekawych aromatów kaw

Potrzebujesz kapsułek Cafissimo? Skieruj się na ten adres.

Technologia zaparzania kawa w kapsułkach została opracowana u schyłku lat 70-tych i powoli pozyskała sobie kolejnych zwolenników. Ten praktyczny system pozwala na przyrządzanie kawy wysokiej jakości w niezwykle nieskomplikowany sposób – trzeba umieścić kapsułkę z kawą w zasobniku w urządzeniu, uzupełnić w nim pojemnik z wodą i zaledwie po minucie można delektować się świeżo parzoną kawą.

Jakie znamy zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Znamy parę systemów takiego parzenia kawy. Ten należący do niemieckiego koncernu Tchibo jest jednym z najbardziej znanych globalnie. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo odróżniają się kształtem od innych, co przez wiele lat wymuszało na klientach zaopatrywanie się w nie od jednego producenta. Problem ten dotyczył każdego systemu w kapsułkach, jednakże w ostatnim czasie dostępnych jest na rynku – także w Polsce – wiele ich substytutów. Włoski producent Italian Coffee wytwarza kapsułki do wielu systemów, w tym też zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo producent ten stworzył linię kaw speciality, a więc tzw. kaw single origin. Ziarna tych kaw charakteryzują się tym, że wywodzą się z jednego gatunku, uprawy i zbioru. Smak jej naparu jest unikalny, ponieważ ma na niego wpływ wiele różnorodnych składników, między innymi warunki atmosferycznepanujące w roku wzrostu roślin. Dodawanie do kaw single origin dodatków aromatyzujących lub mleka zabija ich unikatowe nuty smakowe. W sprzedaży kupić można zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo wyprodukowane z ziaren z Kolumbii i Etiopii (100% arabika), jak również Angoli (100% robusta). W tych ziarnach mocno dostrzegalne są naturalne nuty czekoladowe, kakaowe oraz kwiatowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – wysokiej jakości co dnia

Urządzenia do kawy w kapsułkach przydają się zarówno w urzędach czy hotelach, jak i w domu. Cena napoju w przeliczeniu na jedną porcję nie jest znaczna – przeważnie mieści się w widełkach 1,20-1,50 zł. Znaczy to, iż taka kawa jest kilka razy tańsza niż tożsamy napój podawany na stołówkach w biurze czy w kafejkach w galerii. niebanalne wzornictwo oraz przystępne ceny ekspresów na kapsułki powodują, że z każdym rokiem częściej znajdują one miejsce w naszych mieszkaniach. Z ich pomocą będziemy mogli radować się filiżanką takiej kawy każdego poranka, a zarazem podamy znajomym najwyższej jakości napój w czasie weekendowych spotkań, nie obawiając się o ogromne koszty. Jeśli chcemy kupić zamienniki kapsułek Tchibo sprawdźmy zawsze czy są kompatybilne z naszym sprzętem.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]