Usługi budowlane

Nowoczesne pokrycia dachowe to dobry wybór dla inwestora – kto je produkuje?

Wszystko o producencie blach dachowych odszukacie tu.

Pokrycia dachowe wyprodukowane z blachy na powrót wypierają z rynku montowane przez dekady standardowe dachówki betonowe i ceramiczne. Liczne zalety tego rodzaju pokryć dachowych przyczyniły się do tego, iż są one najlepszym rozwiązaniem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, ale także dla inwestorów.

Blachodachówki – mniejszy ciężar na konstrukcji dachu

Blachodachówki królują na rynku produktów budowlanych z paru powodów. Przede wszystkim są zauważalnie lżejsze niż dachówki ceramiczne, co przekłada się na mniejsze obciążenie struktury dachu, ale też ułatwia przewóz i wyładunek tych modułów. Konstrukcja profilu nowoczesnych pokryć dachowych powoduje, że ich montaż jest nie tylko prosty, ale i szybszy niż założenie dachówek ceramicznych, które są niewielkie, przez co ich perfekcyjne ułożenie pochłania zazwyczaj o wiele więcej czasu. Następną istotną zaletą pokryć dachowych z blachy jest opcja dopasowania ich do generalnie dowolnej, także bardzo wymyślnej, konstrukcji dachu, bowiem blachodachówkę można bez trudu wyciąć na wymiar. Ten rodzaj pokryć dachowych sprawdza się znakomicie zarówno we współczesnym budownictwie, jak i doskonale komponuje się ze starszymi obiektami, tym bardziej, że mocno przypomina tradycyjne dachówki ceramiczne. Nowoczesne blachodachówki wyróżnia także większa szczelność. Prócz tego łatwo je wyczyścić. generalnie wystarczy do tego odpowiednio miękka szczoteczka i zmycie wodą, natomiast w przypadku mocnych zabrudzeń – preparat do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – rodzimy producent pokryć dachowych

Aby kupić nowoczesne pokrycia dachowe wysokiej klasy nie musisz szukać daleko. Na polskim rynku od trzech dziesięcioleci działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się obszerny asortyment blachodachówek, paneli dachowych i blach trapezowych. Materiały te można dostać w stacjonarnych sklepach producenta, rozproszonych na terenie 4 województw południowo-wschodniej Polski: lubelskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego i małopolskiego. REGAMET przede wszystkim pochwalić się produkty z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), charakteryzujące się zwiększoną odpornością na korozję, uszkodzenia mechaniczne, jak również powstawanie zarysowań. Firma Regamet dba o kompleksową obsługę klienta, w związku z tym nie licząc swoich produktów dostarcza także akcesoria dachowe (między innymi okna dachowe czy systemy rynnowe), jak również dachówki ceramiczne i betonowe innych najlepszych producentów.

Nasze dane teleadresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08