Usługi budowlane

Wynajem szalunków dla ekip budowlanych

Dowiedz się więcej o ofercie wypożyczalni szalunków na abcszalunki.pl

Szalowanie to jedna z najczęściej wykorzystywanych na budowach technologii. Na czym polega? Szalunek to pewnego typu forma, którą wypełnia się betonem – zazwyczaj przy wykonywaniu fundamentów. Szalunki zwykle budowane są z drewna, jednak można zaobserwować także wersje zrobione z metalu, a czasem również tworzyw syntetycznych. Innymi istotnymi częściami szalunków są dźwigary oraz podpory, które umożliwiają wypracowanie odpowiednich rezultatów. Niestety ze względu na duże koszty nie zawsze ekipy remontowe posiadają własne szalunki. Jeśli będą niezbędne, mają szansę wszak po prostu je wynająć – zwłaszcza, że wynajem szalunków to aktualnie naprawdę często spotykana usługa.

Zakup czy wynajem szalunków?

Kupno swoich szalunków okaże się dobrym pomysłem dla przedsiębiorstw często przyjmujących zadanie budowy fundamentów, gdyż jak przed momentem nadmieniliśmy, będą one w tym celu absolutnie potrzebne. Jeśli z kolei budowanie fundamentów nie jest najważniejszą działalnością danej firmy, warto sprawdzić atuty, które oferuje nam wynajem szalunków. Dlaczego powinniśmy na niego postawić? Przede wszystkim ze względów finansowych – wypożyczenie szalunków kilka razy do roku jest bardziej opłacalne niż ich kupno. Warto wspomnieć również o wygodzie, gdyż przechowywanie sporadycznie wykorzystywanych szalunków może powodować duże koszty.

Wynajem szalunków – jak znaleźć?

Kiedy zdecydujemy się na wynajem szalunków, powinniśmy dokładnie przemyśleć to, która firma nam je dostarczy. W jaki sposób ją wybrać? Warto zdecydować się na ofertę ekipy doświadczonej w dostawach sklejki dla firm budowlano-remontowych – dzięki temu otrzymamy pewność, że szalunki będą solidne i praktyczne. Naprawdę ważna okaże się też dbałość o korzystającego z usługi – w przypadku, gdy zbliża się czas rozpoczęcia robót nie możemy zaakceptować opóźnienia. W razie wątpliwości warto natomiast skorzystać z internetu, by dowiedzieć się, co o usługach danego przedsiębiorstwa myślą poprzedni klienci.

Nasze dane teleadresowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]