Usługi

Agencja detektywistyczna – zespół profesjonalistów

Usługi detektywistyczne cieszą się ostatnio coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw toczących się przed sądem, znaleźć cenne informacje na temat członków rodziny, jak również pracowników. Doświadczona agencja detektywistyczna świadczy wszechstronne usługi i pozwala na sprawdzenie między innymi zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego, warunków i sposobu pieczy nad dzieckiem, wierności partnera lub ustalenie źródeł zarobku. Firmy detektywistyczne zatrudniają rzetelnych pracowników dysponujących specjalistyczną wiedzą z obszaru prawa czy nowych technologii, co pozwala na prostsze uzyskanie cennych danych.

Kto często korzysta z usług firmy detektywistycznej?

Z oferty firm detektywistycznych zwykle korzystają osoby pragnące dowieść niewierności męża lub żony i przedstawić je w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Nierzadko zdarzają się też zlecenia dotyczące ustalenia pobytu małoletniego, który padł ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Rozległe spektrum usług oferowanych przez doświadczone biura detektywistyczne powoduje, że z ich wiedzy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również firmy chcące sprawdzić swoich pracowników. Jest to popularne szczególnie w przypadku zawierania umów o zakazie konkurencji oraz kontraktów z tzw. klauzulą poufności, która zobowiązuje zatrudnionego do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa.

Biuro detektywistyczne – zleć sprawy profesjonalistom

Agencja detektywistyczna dysponuje specjalistycznym wyposażeniem, które umożliwia w skuteczny i szybki sposób uzyskać niezbędne dane. Są to m.in. profesjonalne aparaty, lokalizatory GPS czy kamery. Ich pracownicy mają także praktykę w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport stworzony przez detektywa to niezbity dowód, który można użyć w przypadku rozprawy sądowej.