Tematyka witryn internetowych Usługi

Aktualizowanie WordPressa sprawia Ci kłopoty? Skorzystaj z pomocy specjalisty!

Chcesz sprawdzić, kto oferuje aktualizację WordPressa? Nie zwlekaj! Koniecznie sprawdź wpmagus.pl

WordPress, opracowany przede wszystkim jako platforma blogowa, błyskawicznie stał się jednym z powszechnie używanych systemów zarządzania treścią. Ponieważ bez problemu można przyswoić sobie podstawy jego obsługi, a przy tym jest niezwykle szybki, używa się go obecnie do projektowania wymyślnych stron firmowych oraz sklepów e-commerce. Jednakże ten CMS bywa źródłem nieprzyjemnych sytuacji, toteż ważną i przydatną usługą staje się opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Czemu warto polecić opiekę nad stroną www znawcy?

Fundamentalnym warunkiem bezpieczeństwa strony jest bez wątpienia zaktualizowanie jej do najświeższej wersji CMS-a. W wielu przypadkach jednakże podmioty po utworzeniu strony zapominają o okresowej instalacji nowych wersji CMS-a bądź aktualizacji używanych dodatków, przez co narażają stronę na infekcję przez malware bądź ataki hakerów. Oprócz tego, mimo iż WordPress jest dość łatwym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może wiązać się z niezamierzonymi kłopotami z poprawnym funkcjonowaniem sklepu czy strony. Tym samym istotne jest, żeby czynność tę przeprowadzał zawsze ktoś obeznany z WordPressem, a jeżeli nie mamy w firmie wydziału technicznego, trzeba zlecić aktualizowanie WordPressa rzeczoznawcy.

Do kogo kierowana jest pomoc w zakresie aktualizacji WordPressa?

Oferta aktualizacji WordPressa to usługa kierowana głównie do użytkowników biznesowych, zarówno większych jak i małych przedsiębiorstw, którzy troszczą się o wydajne i ciągłe działanie ich strony firmowej oraz ochronę jej baz danych i zasobów. Oferta ta przydatna jest także freelancerom i blogerom prowadzącym prywatne strony internetowe. W bazowym pakiecie usługi zawarta wykonanie aktualizacji WordPressa, wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych oraz likwidowanie skutków ataków hakerskich. W ofercie wyższych pakietów dostępne są też przeróżnego typu monitoringi (np. zmian zawartości, logowań użytkowników i zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]