Usługi Usługi budowlane

Aranżacja wnętrz i projekty budynków – czym zajmuje się biuro projektów?

Na http://bit.ly/2MDseSJ uzyskasz więcej szczegółów o Kraków architekt

Biuro architektoniczne oferuje obszerny wachlarz usług – realizuje fantazje klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w praktycznym i wygodnym domku, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji publicznych oraz przedsiębiorstw. Architekt może opracować pełny projekt budynku, a w następnej kolejności czynnie monitorować przebieg robót, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz nieruchomości, zaplanować odnowę budynku albo zaproponować aranżację już istniejących rezydencji.

W czym pomoże Ci profesjonalne biuro projektów?

Szukasz innowacyjnych, kreatywnych projektów budowlanych? Pragniesz, by Twój dom odróżniał się na tle pozostałych domków w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, że Twój dom będzie przytulny, a przy tym nowoczesny? Zgłoś się do naszego biura architektonicznego! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te zgodne z najnowszymi trendami architektonicznymi, jak i plany inspirowane ponadczasową stylistyką.

Biuro projektowe – co projektowaliśmy

W portfolio posiadamy zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i aranżacji mieszkań i domów jednorodzinnych. Dotychczasowe realizacje obejmują między innymi kawiarnie, żłobki, budynki rekreacyjne czy pensjonaty. Kompozycja przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do specyfiki konkretnego obiektu, a także indywidualnych potrzeb odbiorcy. Nasze biuro architektoniczne może też zaplanować funkcjonalne i obszerne szafy wnękowe, które pozwolą na optymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Nasze dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]