catering dla firm,  catering biurowy
Usługi

Catering dla firm – zapewnij uczestnikom szkolenia kawę i przekąski

Warsztaty, sympozjum lub ważne rozmowy biznesowe – każde większe przedsiębiorstwo zapewne pewnego dnia stanie przed koniecznością przygotowania takiego eventu. Wiąże się to z przeróżnymi zadaniami, które przeważnie nie należą do zakresu obowiązków realizowanych przez pracujące tam osoby, jak np. przyszykowanie przekąsek oraz napojów dla jego wszystkich uczestników. Jeśli na organizowanym wydarzeniu mają pojawić się ogromne tłumy, warto zamówić usługę cateringu firmowego.

Catering dla firm – zagwarantuj zaproszonym na konferencję napoje oraz przekąski

Kursy i konferencje biznesowe to wydarzenia trwające przeciętnie po 6-8 godzin, nierzadko także przez 3-4 kolejnych dni. Ich uczestnicy odbierają dokładny program prelekcji, pomiędzy którymi wskazane są na ogół trzy półgodzinne przerwy, w trakcie których ciężko jest zjeść sycący obiad w najbliższej jadłodajni. Stąd niezbędne jest zapewnienie gościom napojów i niewielkich przekąsek, które mogą w mgnieniu oka spożyć podczas przerwy, a jeżeli organizator wyrazi zgodę, także zanieść ze sobą na salę prelekcji. Podmioty oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się przygotowaniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, najczęściej z herbatą oraz kawą, jak również z małym poczęstunkiem, które można skonsumować bez ryzyka ubrudzenia rąk czy ubrania. W ramach usługi cateringu firmowego udostępniany jest również sprzęt do przygotowania napojów gorących.

Przerwy kawowe – zapewni to firma oferująca usługę cateringu biurowego

Bufet kawowy jest nadzwyczaj ważna, pozwala wszak uczestnikom odpocząć po kilku godzinach intensywnego skupienia. Dodatkowo jest to również sposobność nawiązania kontaktu z innymi gośćmi i przeanalizowania w bardziej hermetycznym gronie zagadnień omawianych na szkoleniu. Sprzęt z herbatą i słodkimi napojami, który można spotkać w pomieszczeniach socjalnych obiektów konferencyjnych, w żadnym razie nie zastąpi świetnie przygotowanej usługi bufetu kawowego. Partycypanci ekskluzywnych sympozjów czy płatnych warsztatów nie powinni przecież pić z papierowych kubków, gryząc przyniesione z domu bądź kupione po drodze w piekarni sandwicze. Skorzystanie z usługi cateringu dla firm podkreśli więc rangę wydarzenia i jednocześnie pokaże, iż jego organizator pomyślał również o dobrym samopoczuciu uczestników.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]