Usługi

Catering weselny – zaoferuj gościom to co najlepsze

Więcej o organizacji przyjęć weselnych w Krakowie na lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Przyjęcia okolicznościowe, które są na ogół ważnym wydarzeniem dla członków rodziny, takie jak chrzciny, komunie lub wesela, od lat przestały być organizowane w domu wyłącznie dla najbliższych krewnych i znajomych. Obecnie są to przyjęcia, na które sprasza się nieraz nawet i sto osób. Ewidentne jest więc to, że jedna osoba nie będzie w stanie w pojedynkę ułożyć jadłospisu, a następnie naszykować i dostarczyć dania uczestnikom imprezy, szczególnie, gdy świętowanie przewidziane jest na parę godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też wzięło się wysokie zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Nie daj się stresowi – skorzystaj z cateringu weselnego

Urządzanie wesela to wielki stres, wywołany dziesiątkami godzin poświęconych na wybór wystroju sali, rozsyłanie zaproszeń , układanie listy gości i szukanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To również potrzeba zagwarantowania odpowiedniej ilości przekąsek i napojów serwowanych w czasie zabawy, a co najważniejsze – przyrządzanie gorącego obiadu, który urzeknie zaproszonych gości i zgromadzi ich wszystkich przy stole. Główny posiłek na zabawie weselnej musi mieć perfekcyjną oprawę. Uczestnicy bowiem oczekują tego, aby stoliki były prawidłowo nakryte i wspaniale udekorowane, dania były wyborne i widowiskowo skomponowane na talerzach, a także by obsługa na czas donosiła gościom kolejne posiłki. Najwyższy poziom organizacji mogą zagwarantować tylko firmy cateringowe zatrudniające profesjonalnych kelnerów, managerów oraz kucharzy, gotowych na obsługę przyjęć zarówno w salach, jak i tych urządzanych pod gołym niebem.

Catering na wesele – z podstawową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Każdy rodzaj imprezy okolicznościowej kieruje się swoimi zasadami, nie tylko w przedmiocie zabaw dla zaproszonych, lecz również i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe najczęściej mają przygotowane wstępnie menu sugerowanych dań głównych, zakąsek i napojów zgodnych z stylistyką wesel. Bazową ofertę można poznać na stronie firmy albo uzyskać tę informację kontaktując się z jej przedstawicielem. Zamawiający może więc osobiście skomponować jadłospis z sugerowanych dań. Warto jednakże zaznaczyć, iż firmy oferujące usługę cateringu weselnego są również otwarte na nowe sugestie i często na prośbę kontrahenta decydują się na przygotowanie niecodziennych kompozycji potraw.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]