Usługi

Catering – wykwalifikowani kelnerzy i kucharze zadbają o wszystko

Chcesz skorzystać z pomocy firm cateringowych w Krakowie? Koniecznie sprawdź lastrada.pl.

Kiedy aranżujesz wystawne wydarzenie firmowe bądź rodzinne, na które spraszasz dużą liczbę uczestników, zazwyczaj nie dasz rady na własną rękę zadbać o posiłki dla gości. Nie każdą imprezę da się obsłużyć kupując popularne przekąski oraz napoje w supermarkecie – duże wydarzenia zazwyczaj wymagają stosownej oprawy też w obszarze posiłków. Zatem nie przystoi rozstawić na stołach uczestników najzwyklejszych herbatników i wody mineralnej. W takich przypadkach idealnym wyjściem jest zamówienie usługi cateringowej.

Usługa cateringowa – bądź otwarty na propozycje

Firmy wyspecjalizowane w dostarczaniu usług cateringowych najczęściej oferują kilka jego wariantów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej na śluby, chrzty albo urodziny, catering firmowy i catering świąteczny, czyli obsługa spotkań wigilijnych. Oferty te są starannie dopasowane do potrzeb poszczególnych eventów, przez co wyraźnie różnią się od siebie m.in ceną oraz typem posiłków proponowanych w danej usłudze. Decydując się na skorzystanie z usług firmy cateringowej powinno się pamiętać, żeby w kontakcie z usługodawcą przejrzyście zaprezentować swoje oczekiwania, a zarazem być również otwartym na jego sugestie. W końcu dla caterera pomoc w obsłudze imprez przeróżnego typu to chleb powszedni, zatem wieloletnie doświadczenie w tym obszarze powoduje, iż może on znaleźć rozwiązania, które zadowolą ogół gości.

Usługa cateringowa – menu przygotowane przez wykwalifikowanych szefów kuchni

Organizacja dań choćby dla małej liczby gości może stać się ogromnym problemem, głównie wówczas, gdy jesteśmy zmuszeni zrobić to samodzielnie. Wynajęcie doświadczonej firmy cateringowej to zatem spora oszczędność czasu, który przyda się na koordynację pozostałych istotnych aspektów wydarzenia. Daje to też sposobność poczęstowania zaproszonych fenomenalnymi potrawami przyrządzonymi przez zawodowych szefów kuchni. Wypada jednocześnie zaakcentować, iż ważnym przymiotem dań, które oferują firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale także ich wygląd. Poza tym firmy, które zajmują się obsługą dużych eventów zapewniają również swoją doświadczoną kadrę kelnerską.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]