Promocja i reklama Usługi

Filmy korporacyjne – zdobądź nowych klientów

Filmy korporacyjne to najnowsze narzędzie do promocji przedsiębiorstw, ich produktów lub usług. Za pomocą trwającego kilka minut klipu złożonego z interesujących ujęć można pokazać atmosferę panującą w danej firmie, przedstawić jej historię, sukcesy, motto przewodnie oraz misję. W klipie warto również uwzględnić pracowników, którzy na co dzień budują daną organizację. Filmy korporacyjne znakomicie kreują wizerunek firm, niezależnie od tego, czy jest to duża organizacja, instytucja publiczna, zakład produkcyjny, polski oddział międzynarodowej korporacji bądź inny podmiot.

Filmy korporacyjne – wypromuj swoją firmę

Wideo marketing jest jedną z najprężniej rozwijających się gałęzi rynku. Badania wykazują, że materiał filmowy znacznie lepiej przekazuje nacechowanie emocjonalne niż standardowe reklamy, w związku z tym coraz więcej podmiotów zajmujących się marketingiem stosuje go do promocji przedsiębiorstw. Filmy korporacyjne można opublikować w serwisach społecznościowych (YouTube, Instagram czy Facebook), a także na stronie internetowej firmy. Film w mgnieniu oka dotrze do potencjalnych odbiorców, a fascynujący scenariusz i dynamiczny montaż klipu przyciągnie ich uwagę.

Filmy korporacyjne – zaangażuj profesjonalną ekipę

Samodzielne przygotowanie filmu korporacyjnego to bardzo duże wyzwanie – konieczny jest profesjonalny sprzęt (kamery, oprogramowanie do montażu, oświetlenie), jak również odpowiedni koncept i scenariusz, dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług firmy, na co dzień zajmującej się produkcją filmów. Doświadczona ekipa zatroszczy się o każdy aspekt filmu (łącznie z dodaniem głosu lektora, muzyki czy napisów), a nowoczesny sprzęt pozwoli zarejestrować materiał w doskonałej rozdzielczości.