Spedycja, logistyka, transport Usługi

Kilka słów o zaletach parkingu przy lotnisku w Krakowie

Parking Balice - unikalną ofertę poznasz na pandaparking.pl

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym środkiem transportu, lubianym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, by udać się na wycieczkę musimy dojechać do portu lotniczego. Jeśli wybierzemy publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak woli skorzystać z własnego samochodu, ale to rodzi pytanie: gdzie go zostawić w trakcie naszego wyjazdu?

Długoterminowy parking przy lotnisku – zostaw auto pod opieką

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podrzucenie pod port lotniczy, a później o odebranie po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość zorganizować sobie taki transport, ponieważ wiele wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych portów lotniczych, na przykład w podkrakowskich Balicach, powstały czynne całą dobę parkingi, gdzie niewielkim kosztem można postawić auto na kilkanaście dni. Korzystanie z takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszym samochodem czuwa profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane tam auta objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co oferują strzeżone parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają również dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z walizkami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Nasze dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]