Spedycja, logistyka, transport Usługi

Kompleksowa ochrona auta na czas wylotu – parking przy lotnisku

Wszystko o parkingu przy lotnisku Balice odszukacie pod tym adresem.

Komfort, sposobność przybycia także w bardzo odległe zakątki naszego globu i szybkość – to najważniejsze plusy podróży lotniczych, które sprawiły, że tego typu wyprawy zyskały duże uznanie. Podróż, której elementem jest przelot, wiąże się jednakże z drobnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest z całą pewnością problem dojechania na lotnisko – a multum podróżnych w tym celu musi wszak przejechać setki kilometrów. Tak długą trasę najdogodniej jest pokonać własnym autem. Co jednak uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu trafić na lotnisko? Te oraz inne problemy łączące się z przyjazdem do portu lotniczego swoim samochodem rozwikła skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowe loty.

Parking w Krakowie – podróżuj bez trosk, twoje auto jest bezpieczne

Podróżujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez problemu przygotować swój wyjazd tak, by do lotniska dotrzeć swoim autem. Na miejscu mogą zostawić go na monitorowanym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę wozu, dlatego też w czasie wyjazdu nie muszą oczywiście się o niego zamartwiać. Nad bezpieczeństwem auta czuwać będą stróże, a pomocnicze zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Korzystanie z oferty parkingu ułatwia możliwość elektronicznej rezerwacji, dlatego nie trzeba martwić się, że po przyjeździe na parking nie znajdziemy miejsca odstawić auta. Teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest niezmiernie istotne w czasie silnych opadów śniegu bądź deszczu.

Parking w Balicach – możesz liczyć na pomoc jego załogi

Jeżeli wybierzemy skorzystanie z usług świadczonych przez parking monitorowany przy porcie lotniczym możemy spodziewać się także licznych ułatwień, dzięki którym podróż przebiegnie bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest w rzeczy samej sposobność skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego cena wliczona jest w koszt usługi parkowania. Co więcej, podróżni mogą liczyć na pomoc zespołu parkingu w nagłych sytuacjach, takich jak rozładowany akumulator lub ubytek powietrza w oponach.

Nasze dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]