sklep woocommerce, wdrożenia woocommerce
Tematyka witryn internetowych Usługi

Komu zlecić wdrożenie WooCommerce?

Zamierzasz założyć sklep internetowy? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPress, jak również jeśli nie masz żadnej strony internetowej i zaczynasz od zera, sklep WooCommerce jest znakomitym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – zalety tej wtyczki

Ze względu na to, jak szeroką popularność zdobyły witryny tworzone z zastosowaniem WordPressa, łatwo zrozumieć fakt, że natychmiast pojawiła się wtyczka dająca możliwość na postawienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, bo tak nazywa się owa wtyczka, posiada sporo zalet. Analogicznie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się bez trudności spersonalizować z używając bezpłatne bądź płatne motywy, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod różne wyszukiwarki, co powoduje, iż łatwiej jest uzyskać pozycje w Top3 w wynikach organicznych, a w konsekwencji szybciej dotrzeć do większego kręgu klientów. Dzięki instalacji stosownych wtyczek podnosi się również elastyczność sklepu. W prosty sposób można w nim założyć bramki płatności i umożliwić użytkownikom wykonanie przelewów za zamówienie m.in. przez Przelewy24.pl czy Transferuj.pl. WooCommerce umożliwia również ewaluację sprzedaży (generowanie przeróżnego rodzaju statystyk) oraz zespolenie z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce zostaw specjalistom

Tworzenie sklepów WooCommerce rekomendujemy zostawić profesjonalistom, którzy nie tylko zaadaptują wybrany szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale także zatroszczą się o wykorzystanie wyłącznie niezbędnych, przetestowanych wtyczek, bezpieczeństwo sklepu i poprawną semantykę jego kodu. W ramach sklepu WooCommerce spece stworzą także blog, na którym szybko można informować użytkowników o promocjach oraz nowych towarach lub zamieszczać rozmaite porady i omówienia sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]