wnętrza 3D, wnętrza firmy w Mapach Google
Promocja i reklama Usługi

Model wnętrza 3D a promocja firmy – czy to się opłaca?

Wnętrza 3D to znakomita metoda na zaprezentowanie przyszłym klientom naszego biura, powierzchni usługowej czy nieruchomości, które mają zamiar np. wynająć. Dla większości klientów możliwość zobaczenia danego wnętrza przed skorzystaniem z oferty jest ogromnie istotna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć korzystną dla nas decyzję. Czym zatem są wirtualne spacery oraz wnętrza 3D? Jak można wykorzystać taką wizualizację do reklamy i dlaczego powinno się to robić? Odpowiedź przedstawiamy w dalszej części artykułu.

Jak działa wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to wykonany na podstawie wielu zdjęć model 3D danej nieruchomości, który oglądany jest niczym “dom dla lalek”. W tego rodzaju modelu widoczny jest układ wszystkich wnętrz, a my mamy możliwość go przesuwać, przybliżać i skupiać się na konkretnych pomieszczeniach. Model jest udostępniany odbiorcom w wersji interaktywnej, dzięki której mają oni dostęp do kompletnej bryły nieruchomości oraz do wnętrz 3D. Niezależnie od przygotowania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, możemy również zamówić wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To najpopularniejsza opcja. Polega ona na tym, iż prócz przeglądania wyłącznie modelu 3D wnętrza, przykładowo siedziby przedsiębiorstwa lub hostelu, możemy przerzucić się pojedynczym kliknięciem myszki do wybranego pomieszczenia, a następnie zabrać się za jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer VR daje możliwość również przemieszczać się do kolejnych pomieszczeń zupełnie jak w rzeczywistości.

Wirtualny spacer VR w biznesie – gdzie je udostępnić?

Z wykorzystaniem wnętrz 3D z wirtualnym spacerem jesteśmy w stanie szczegółowo pokazać odbiorcom daną nieruchomość i jej wnętrza. Taką formę promocji można użyć do zaprezentowania baru, warsztatu bądź hostelu, jak również w prosty sposób pokazać dużemu kręgowi odbiorców jak “od środka” wygląda nasz zakład pracy. Wnętrza 3D możemy także użyć, jeśli sprzedajemy mieszkanie, żeby ewentualni nabywcy byli w stanie dokładnie przyjrzeć się nieruchomości.

Jest kilka powodów, dla których warto opracować modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Najważniejszy z nich to sposobność opublikowania ich w Google Maps, na naszej stronie internetowej lub dodanie ich do wielu zalecanych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D daje również doskonałą możliwość przekonania klienta, by skorzystał z naszej oferty . Internauci, którzy poznają dokładnie naszą firmę będą mieć do niej znacznie szerszym zaufaniem i odbiorą jako profesjonalną markę. Jest to również wspaniała metoda na wyróżnienie się na tle konkurencji, ponieważ aktualnie – pomimo powszechnej dostępności tej technologii – nie wszystkie firmy z niej korzystają. Model wnętrza 3D można zdobyć szybko — trzeba po prostu zlecić jego opracowanie zawodowemu fotografowi.

Nasze dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]