Usługi

Organizacja wesela – postawić na lokal czy dom weselny?

Nie zwlekaj! Sprawdź świetną ofertę przyjęć weselnych w dobrej cenie.

Ślub i następujące po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym rodzina narzeczonych i sproszeni goście będę pamiętać przez wiele miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeżeli młoda para postanowi wyprawić przyjęcie dla ogromnej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, z jakim będzie musiała się zmierzyć, jest zarezerwowanie najlepszego lokalu na wesele, w którym uczestnicy będą bawić się w ten niezwykły dzień w komfortowych warunkach.

Miejsce na wesele – wybierz kompleksową obsługę

Szukając miejsca na wesele nowożeńcy musi rozważyć kilka bardzo ważnych czynników. W pierwszej kolejności musi ustalić ilość uczestników zabawy, by mieć pewność, iż w wybranej sali weselnej bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni muszą mieć swoje miejsce ich przy stole, ale istotne jest także, żeby mieli gdzie tańczyć. Poza tym nowożeńcy powinni sprawdzić jak daleko od kościoła położona jest sala weselna i czy przedostanie się do niej będzie łatwe. Jeżeli na przyjęcie weselne zaproszona jest rodzina i znajomi z odległych krańców Polski, wypada poszukiwać lokalu na wesele, w okolicy którego znajduje się duża baza noclegowa. Trzecim zagadnieniem jest sama organizacja przyjęcia ślubnego, innymi słowy znalezienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego, ułożenie menu i przystrojenie sali. Takie czynności mogą przerosnąć możliwości pary młodej, więc warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują wsparcie w zakresie wszechstronnej organizacji wesela.

A może pałac na zabawę weselną?

Narzeczeni z małopolski, zwłaszcza z okolic Krakowa, mogą urządzić wesele w nadzwyczaj malowniczym obiekcie, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego salach przyjęcia weselne urządza się od wielu dekad, a każde z nich ma królewską oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami gotowymi podjąć ok. 130 gości. Impreza może zostać wyprawiona też w plenerze przed Pałacem, a wtedy brać udział w nim zdoła bez trudu nawet 350 zaproszonych. Zaletą tego domu weselnego w Balicach jest to, iż położony jest raptem 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegową. Dojazd orszaku ślubnego po ceremonii do sali weselnej nie trwa zwykle dłużej niż 30 minut.

Nasze dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]