Promocja i reklama Tematyka witryn internetowych Usługi

Pozycjonowanie firm z Krakowa – komu zlecić tę usługę?

Pragniesz poznać więcej informacji o pozycjonowaniu stron Kraków? Zajrzyj na https://seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/.

Wszechobecność internetu oraz prostota korzystania z niego w celu wyszukania potrzebnych usług i towarów doprowadziła do tego, że każda marka chce teraz zaistnieć w sieci. Naturalnie, samo posiadanie strony www nie oznacza, iż klienci do nas trafią – ważna jest bowiem obecność na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Dużo niedużych firm, które świadczą usługi jedynie w określonym województwie albo wręcz w jednej miejscowości, przykładowo w Krakowie albo w Gdańsku, zastanawia się, czy pozycjonowanie i optymalizacja strony firmowej będzie opłacalne. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron to okazja dla drobnych podmiotów

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach ofert sklepów czy też usług używają zwykle fraz lokalnych, a więc mających w składzie nazwę konkretnej miejscowości, jak np. “masażysta kraków”, “restauracja gruzińska kraków” lub “sklep odzieżowy kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla małych przedsiębiorstw na przedstawienie swojej oferty ewentualnym klientom, mieszkającym w danym mieście. Oferta pozycjonowania dla firm regionalnych posiada wszystkie cechy standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się w zasadzie tym, iż działania SEO zorientowane są na podniesienie widoczności głównie fraz lokalnych, miedzy innymi poprzez założenie oraz optymalizację wizytówki GMF, stworzenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu czy zdobywanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać stronę z określoną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w obszarze tworzenia stron internetowych i optymalizacji, pozycjonowania od prawie 15 lat. W trakcie tego okresu na wskroś poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym miejscowym podmiotom podnieść widoczność ich stron firmowych i tym samym pozyskać nowych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie uzupełnienie contentu, link building, a także optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem działań czuwa indywidualny Account Manager, a za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może sprawdzać cyklicznie efekty pozycjonowania.

Nasze dane teleadresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]