Usługi Usługi budowlane

Projektowanie wnętrz – funkcjonalne i ergonomiczne mieszkania

Projekty wnętrz mieszkań Kraków. Wejdź na joannaklusak.com/oferta/, aby skorzystać z pomocy specjalistów

To, jak prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Wskazane jest zatem zadbać o to, aby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Projektowanie wnętrz nie wydaje się trudne, jednak często okazuje się, że aby wykonać je perfekcyjnie, niezbędne są fachowe umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym będziemy żyć kilka lub nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy opiekę profesjonalisty na wszelkich etapach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań są ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To ważne, gdyż optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga ogromnej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia przygotowywane są przeważnie trzy projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko projekty mieszkań – inne usługi

Pomoc architekta wnętrz częstokroć nie kończy się wyłącznie na przygotowaniu projektów. Żeby jego propozycje zostały urzeczywistnione, zazwyczaj potrzebny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu materiałów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów mieszkań, architekt zapewnia także wsparcie przy wyborze nieruchomości, w fachowy sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Nasze dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]