Meble Usługi

Prowadzisz zakład gastronomiczny? Pamiętaj o meblach ze stali nierdzewnej

W gabinetach medycznych lub salonach kosmetycznych, fabrykach przetwarzających żywność i w kuchniach nadzwyczaj ważne jest zachowanie skrajnego porządku. To wymaga nie tylko wdrożenia restrykcyjnych procedur i użycia preparatów dezynfekujących, ale też właściwego wyposażenia. Utensylia oraz meble użytkowane w takich miejscach nie mogą wchłaniać zabrudzeń, a ich powierzchnia powinna umożliwiać natychmiastowe i gruntowne czyszczenie oraz odkażanie. W związku z tym w miejscach, gdzie priorytetem jest sterylność, rekomenduje się stosować mebli ze stali nierdzewnej.

Jakie meble ze stali nierdzewnej wykorzystuje się przemyśle spożywczym?

Meble ze stali nierdzewnej są niezmiernie często stosowane w piekarnictwie, przetwórstwie spożywczym oraz profesjonalnych kuchniach. W zapleczach kuchennych restauracji bądź stołówek wykorzystuje się m.in. blaty, stoły i regały do przechowywania produktów. Poza nimi warto napomknąć o okapach i zmywakach, a także wszelkiego typu stojakach, które mogą być zastosowane do wyrastania chleba. Maksymalne wykorzystanie pomieszczenia zagwarantują meble ze stali nierdzewnej na zamówienie – uda się z ich użyciem zorganizować ergonomiczną kuchnię także na niewielkiej przestrzeni.

Branża medyczna także korzysta z mebli ze stali nierdzewnej

Projektując wymiary mebli ze stali nierdzewnej, producent bierze także pod uwagę potrzeby salonów kosmetycznych oraz gabinetów medycznych. Tu szczególne znaczenie mają stoły i regały pozwalające przechować w sterylnym otoczeniu przyrządy oraz środki wykorzystywane podczas zabiegów. Meble ze stali nierdzewnej sprostają wszelkim wymaganiom stawianym w stosunku do wyposażenia stosowanego w gabinetach medycznych – pozwalają na zachowanie higieniczny, dobrze się prezentują i są wytrzymałe.