Promocja i reklama Usługi

Rekomendowany fotograf Google – profesjonalista z certyfikatem

Na www.fotografsv.pl możesz uzyskać poradę rekomendowanego fotografa Google.

Spacery wirtualne po firmach stają się popularne, a mnóstwo osób coraz częściej zamawia przygotowanie takiego spaceru, a następnie dodanie go w wizytówce Google. Opcja wirtualnego zwiedzenia firmy przyciągnie wielu nowych klientów i pozwoli zwiększyć zyski naszego biznesu. Aby jednak wirtualny spacer był wysokiej jakości, jego przygotowanie warto powierzyć rekomendowanemu fotografowi Google.

Rekomendowany fotograf Google – co go wyróżnia?

Rekomendowany fotograf Google to osoba, która jest polecana przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie oraz wykonania fotografii, które będą dodane w wizytówce Google. Nie jest to fotograf pracujący dla Google czy powiązany z marką, ale taki, który spełnia standardy jakościowe Google i tym samym wyróżnia się ogromnym profesjonalizmem. Aby pozyskać certyfikat, rekomendowany fotograf Google jest obowiązany zamieścić co najmniej pięćdziesiąt fotografii sferycznych wysokiej jakości (spełniających kryteria Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą być zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Czemu należy postawić na rekomendowanego fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego należy zdecydować się na fotografa Google, są jego poświadczone kompetencje. Osoba, która spełniła wymogi Google pod względem jakości zdjęć, na pewno potrafi sporządzić wirtualne spacery Google Street View i jakościowe panoramy 360. Tym samym nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudolny czy błędnie wykonany. Rekomendowany fotograf Google zna też wytyczne dotyczące przygotowania takich fotografii i samo zamówienie zrealizuje rzetelnie. Fotograf polecany przez Google wspiera również firmy, które korzystają z jego oferty i może to być dobry początek konstruktywnej oraz długotrwałej współpracy między nimi.

Fotograf Google oferuje też często więcej usług. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu fotografii czy wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości powstałe w procesie tworzenia spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam których ujęć warto użyć, wykonać materiały na inne serwisy np. YouTube lub Facebook, doradzić nam podczas tworzenia i konfiguracji wizytówki w Google, a także pomóc w jej weryfikacji – co jest sporym atutem.

Gdzie znaleźć rekomendowanego fotografa Google?

Fotografa Google możemy znaleźć w internecie, na przykład wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się szczegółowy spis, w którym po wybraniu miasta otrzymamy dane rekomendowanych fotografów z danego rejonu. Rekomendowany fotograf Google może dodatkowo legitymować się wyjątkowym logo, które sygnalizuje, iż ma on odpowiednie kwalifikacje i jest profesjonalistą w obszarze tworzenia wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Nasze dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]