Usługi

Sale do wynajęcia na imprezy – jak zorganizować bankiet na wysokim poziomie

Sprawdź, kto ma w swojej ofercie organizację imprez firmowych w Krakowie.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko spotkania integracyjne i grille dla zatrudnionych i ich rodzin, mające na celu zbudowanie głębszych więzi między pracownikami i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują huczne eventy, np. po to, aby świętować podpisane kontrakty, a także różnorodne bankiety dla partnerów biznesowych, sympozja czy szkolenia. Takie wydarzenia wymagają właściwego planowania, szczególnie jeśli mają być wykorzystane potem w celu marketingowym.

Jak wybrać miejsce na urządzenie imprezy firmowej?

O ile nie mamy na terenie firmy przystosowanych wnętrz, w których można zorganizować galę, należy szukać usług najmu lokali, które zdołają pomieścić wszystkich podejmowanych uczestników wydarzenia. Istotne jest, by miejsce, w którym urządzamy imprezę korespondowało swoją stylistyką do charakteru urządzanego wydarzenia. Ekskluzywne spotkania dla kontrahentów firmy, w czasie których fetowane są jej spektakularne osiągnięcia, nie mogą mieć miejsca w byle jakim lokalu. Należy przy takich okazjach zorganizować imprezę w klimatycznym miejscu, które dobitnie uwydatni doniosłość uroczystości. A jeśli na event poproszeni zostaną uczestnicy nie zamieszkujący w bliskim sąsiedztwie lokalu, powinno się postawić na salę, zlokalizowaną nieopodal bogatej bazy hoteli, do której można dojechać w mgnieniu oka.

Organizacja imprezy firmowej

W toku organizacji imprezy firmowej nie można nie uwzględnić tak ważnego elementu, jak zagwarantowanie uczestnikom zimnych oraz ciepłych posiłków i napojów. Idealnym rozwiązaniem będzie powierzenie tego zadania solidnej firmie trudniącej się cateringiem, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dowiezienie w umówiony punkt smakowitych dań dla gości, ale również doradzi w sprawie menu i zajmie się nakryciem stolików. W czasie ekskluzywnych imprez wskazane jest też zagwarantowanie obecnym na sali doskonałej obsługi. Należy więc szukać usług firm cateringowych mających w swoim zespole doświadczonych kucharzy, którzy przygotują nie tylko pyszne, ale i idealnie wyglądające dania, jak również kelnerów, którzy podadzą potrawy w szykowny sposób.

Nasze dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]