Usługi

Serwis okien – powierz go specjalistom

Na https://www.serwismeteo.pl zlecisz serwis okien Warszawa

Cyklicznie wykonywany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortową temperaturą w domu i powstrzyma stratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje profesjonalny serwisant? Kiedy warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie uchylane, rozszczelniane oraz otwierane okna są podatne na wszelkiego typu wypaczenia i zniszczenia. Na stan okien oraz uszczelek źle działają też warunki atmosferyczne – mróz i żar, opady czy światło słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w odpowiednim stanie przez długi okres. O ile wymianę uszczelek oraz inne łatwe czynności można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac powinniśmy wezwać zawodowca. Profesjonaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują mechanizmy pracujące z trudem, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o należytą izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalny zespół serwisu okien przeprowadzi także wymianę szyby w oknie.

Czemu warto zlecać serwis okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pomaga obniżyć straty ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Specjaliści naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec zadba również o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez instalację dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]