Usługi

Uszkodzony iPhone może znowu działać! Dostarcz go do Serwisu Apple Warszawa

Potrzebujesz pomocy profesjonalistów z serwisu Apple w Warszawie? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na https://serwisproduktowapple.pl.

Tablety, smartfony i laptopy są w dzisiejszych czasach nierozerwalną częścią naszego życia zawodowego oraz prywatnego, skutkiem tego kupując te akcesoria na ogół wybieramy te godne zaufania. Taką reputacją szczycą się od dekad urządzenia marki Apple, które pomimo bardzo wysokiej ceny w porównaniu do produktów podobnych firm, z każdym rokiem zyskują sobie miliony kolejnych użytkowników. Lecz nawet telefon najwyższej klasy może zostać uszkodzony lub przestać poprawnie działać wskutek intensywnego używania. Ale nie oznacza to, że bezzwłocznie trzeba zamienić go na nowy – wystarczy bowiem dostarczyć go do serwisu Apple.

Nie tylko wymiana baterii i małych podzespołów – co zlecisz Serwisowi Apple Warszawa?

Kto posiadał produkty Apple wie z doświadczenia, iż sprzęt ten działają płynnie przez lata, jednak nawet one nie są odporne na uszkodzenia wynikłe z ich nieostrożnej eksploatacji. Serwis Apple Warszawa dzień w dzień dostaje prośby o wymianę baterii, która z czasem nie w pełni się ładuje, wymianę szybki przedniej albo tylnej, zbitych na skutek upadku urządzenia z dużej wysokości, a także wymianę innych delikatnych podzespołów jak niereagujący przycisk głośności lub zepsute gniazdo ładowarki. Nasi fachowcy niosą pomoc także w przypadku konieczności odzyskania z telefonu straconych danych czy jego zamoczenia.

Gdy wygaśnie gwarancja napraw telefon w Serwisie iPhone Warszawa

Dopóki telefon posiada ważną gwarancję wiele napraw bez problemu dokonamy w autoryzowanych punktach serwisowych Apple. Kłopoty pojawiają się po wyczerpaniu gwarancji, jako że usunięcie nawet niedużych usterek w autoryzowanym punkcie może wygenerować całkiem pokaźne koszty, które nie wszyscy mogą ponieść. Szczęśliwie na obszarze całej Polski, przeważnie w większych miastach jak Warszawa, funkcjonują serwisy iPhone realizujące naprawy pogwarancyjne, w których technicy z wieloletnią praktyką nawet w parę minut są w stanie wykonać naprawę telefonów tej firmy nowszej i starszej generacji, zakupionych w okresie ostatnich 10 lat, jak np.: iPhone 5S/SE, iPhone 6, 6S oraz 6 Plus, iPhone 7 i 7 Plus, iPhone 8 i 8 Plus +, iPhone X, XS, XS MAX i XR, iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max, iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max, iPhone 13, 13 Pro i 13 Pro Max, 13 Mini oraz iPhone SE 2020.

Jeśli w miejscowości twojego zamieszkania nie działa serwis serwisu iPhone’a więc nie możesz go dostarczyć osobiście do punktu, znajdź fachowców, którzy przyjmują zamówienia naprawy produktów Apple dostarczanych kurierem. Takim punktem jest między innymi Wymiana Szybki Serwis Apple Warszawa.

Nasze dane teleadresowe:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555