Turystyka Usługi

Warto przyjechać do Gdyni. Bed and breakfast i popularne atrakcje

Gdynia jest jednym z najszybciej rozwijających się miast Pomorza – z niewielkiej rybackiej wsi powstałej w 1926 roku szybko przeobraziło się w wielką aglomerację, która przyciąga inwestorów oraz turystów. Chcesz spędzić wakacje w Trójmieście? Dowiedz się, co zwiedzić i gdzie wynająć pokoje w Gdyni.

Atrakcje turystyczne i bed and breakfast w Gdyni

Skwer Kościuszki stanowi jeden z najbardziej lubianych przez turystów punktów w Gdyni. Zwiedzających przyciągają między innymi muzealne okręty – niszczyciel „ORP Błyskawica” i żaglowiec „Dar Pomorza”, jak również Akwarium Gdyńskie, liczne stragany, restauracje i trasy spacerowe. W czasie wakacji w Gdyni warto również odwiedzić Kamienną Górę, z której można zachwycić się wspaniałą panoramą miasta. Niezapomnianych wrażeń dla rodzin z maluchami dostarczy natomiast infobox – nowoczesna budowla z miejscem zabaw oraz wieżą widokową. Chciałbyś wyskoczyć na parę dni do Gdyni? Przyjeżdżaj śmiało! Miasto to posiada bardzo dobrą bazę noclegową obejmującą mieszkania i apartamenty do wynajęcia, sieci hotelowe, prywatne pensjonaty, a także pokoje gościnne. Dlaczego warto skorzystać z tej ostatniej opcji?

Bed and breakfast w Gdyni – atuty

Pokoje gościnne zapewniają wynajmującym prywatność i wysoki komfort, a to wszystko w przystępnej cenie. Dobrze wyposażone pokoje z odtwarzaczem DVD, prywatną łazienką z kabiną prysznicową, telewizorem, jak również żelazkiem, deską do prasowania oraz czajnikiem na życzenie, pozwolą odpocząć po dniu pełnym przeżyć. Pokoje w wersji bed and breakfast są dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, zapewniając przy tym domowe i smaczne posiłki w atrakcyjnej cenie.