Promocja i reklama Usługi

Wirtualny spacer Google Maps – zwiększ widoczność swojej firmy

Na https://www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/ otrzymasz kompleksową pomoc fachowca w dziedzinie sporządzania wirtualnego spaceru Google

Spacery wirtualne, które pojawiły się razem z usługą Google Street View, stają się bardzo popularne, co powoduje, iż znajdują zastosowanie w reklamie firm. Dają możliwość w prosty sposób pokazania siedziby przedsiębiorstwa ewentualnie nieruchomości, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to ciekawa prezentacja, którą warto umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Sporo osób nie do końca jednakże ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy, a także co zyskamy umieszczając go w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer Google Maps – zwiększ konkurencyjność swojego biznesu

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne zdjęcia, które układają się w realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przeskakiwać do następnych lokalizacji budynku, w którym zdalnie przebywamy. A więc wirtualny spacer to w kilku słowach możliwość odwiedzenia wnętrza nieruchomości i swobodnego poruszanie się w jej granicach. Wirtualne spacery można publikować obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany użytkownikom, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w danej okolicy. Wirtualny spacer w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu przenosimy się do dedykowanej strony, gdzie rozpoczynamy wędrówkę po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną czy dodatkowe opłaty. Możemy go natomiast prezentować klientom na naszej stronie internetowej.

Jakie branże mogą skorzystać na wirtualnym spacerze VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się udostępnić w wizytówce z kilku powodów. Najistotniejszy z nich to budowanie wizerunku rzetelnej firmy oraz pokazanie klientom zalet naszej działalności. Dzięki temu dużo chętniej wybiorą nas z ofert konkurencyjnych marek, jak również będą mieć do nas większe zaufanie. Jeśli na naszej stronie internetowej oraz w wizytówce Google Moja Firma będziemy posiadali wirtualny spacer i fotografie bardzo dobrej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie wyróżniać nas częściej od marek nie posiadających takiego spaceru. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również bardzo proste technicznie. Na rynku funkcjonuje wielu doświadczonych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie istotne – bardzo szybko przygotują taki spacer i dodadzą go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma sprawdzi się w wielu branżach. Z pewnością będzie to branża hotelarska, w której możemy go użyć, żeby pochwalić się najlepszymi pokojami do wynajęcia. Możemy też pokazać tą metodą swoje biuro czy punkt, gdzie obsługujemy klientów, jak gabinet dentystyczny lub restaurację. Z wirtualnego spaceru możemy skorzystać też wtedy, kiedy poszukujemy nowych pracowników, żeby przekonać ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Nasze dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]