Promocja i reklama Usługi

Wirtualny spacer po firmie zwiększy twoje zyski

wirtualny spacer po firmie

Google Street View zupełnie zrewolucjonizowało internet. Nic więc zaskakującego, iż jego zalety są doceniane także przez przedsiębiorstwa. Za pośrednictwem tej usługi mają możliwość pokazać potencjalnym partnerom, jak prezentuje się wnętrze firmy – zaś to pozytywnie rzutuje na postrzeganie marki. Zwykle na takie rozwiązanie decydują się handlowcy, restauracje i pensjonaty. Przez to mają szansę przekazać klientom, że opłaca się postawić na ich usługi i – jak dowodzą badania – podobne kroki przynoszą spodziewane rezultaty. Czemu więc powinniśmy postawić na wirtualny spacer po firmie?

Wirtualny spacer po firmie – realne zyski

Na wykonanie wirtualnego spaceru po firmie warto zdecydować się przede wszystkim z uwagi na prestiż marki – statystyki pokazują, iż świetnie rzutuje to na liczbę klientów, którzy korzystają z jej usług. Firmy, które to zrobią, będą poza tym bardzo dobrze widoczne w Google Maps, a po wyszukaniu ich nazwy, internauci ujrzą link do spaceru. To wszystko widoczne jest w większej ilości odsłon strony, a efektem tego są najczęściej wyższe przychody.

Wirtualny spacer po firmie – komu powierzyć?

Powinniśmy wiedzieć o tym, iż Google nie zrobi fotografii danej lokalizacji – trzeba je dostarczyć samemu. Wykonanie fotografii i ich ustawienie w wirtualny spacer po firmie wiąże się niestety z posiadaniem odpowiednich umiejętności – warto więc zlecić je fachowcom. Na szczęście, w naszym kraju działają już firmy, które oferują tę usługę.

Nasze dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]