Wyposażenie i urządzanie mieszkania

Dom bez stołu jest niepełny. Sprawdź dlaczego powinieneś go mieć

Znajdź stoły designerskie na stfurniture.com.

Czy postawiony w kuchni, w jadalni czy w przeznaczonej dla niego przestrzeni loftu, stół zawsze będzie stanowił najważniejszy mebel w mieszkaniu. Z tej przyczyny wybierając stół warto postawić nie tylko na jego efektowny design, ale także jego jakość.

Plusy wspólnego jedzenia przy stole

W pokoju dziennym przesiadujemy przez najwięcej wolnego czasu i tam też zazwyczaj się odprężamy, niemniej jednak to stół jest rzeczywistym sercem każdej przestrzeni mieszkalnej. Godziny, które spędza się na wspólnych posiłkach z najbliższymi, znacząco przyczyniają się do zbudowania więzi rodzinnych oraz towarzyskich. Stół łączy, jako że pozwala na bliski kontakt kilku ludzi na niewielkiej przestrzeni, co w konsekwencji wzbudza potrzebę rozmowy między ludźmi. Warto zaaranżować mieszkanie tak, żeby uwzględnić w nim punkt na rozstawienie stołu z dala m.in. od odwracającego uwagę telewizora. W ten sposób nie tylko najzwyklejsze posiłki, ale też imprezy urodzinowe czy wigilijne pomogą wszystkim skoncentrować się na tym co w danej momencie jest istotne, a więc interakcji z krewnymi czy też z przyjaciółmi. Liczne badania udowadniają poza tym, że jedzenie przy stole pomaga wypracować właściwe nawyki żywieniowe również u dzieci i młodzieży. Przy stole spożywamy posiłki wolniej i bez odczuwania stresu, na co pozytywny wpływ ma, rzecz jasna, spędzanie czasu z najbliższymi.

Designerski stół do kuchni z drewna – fenomenalna solidność wykonania

Stół do kuchni bądź jadalni musi być mocny. Będzie przecież każdego dnia używany, nieraz nie tylko spożyć posiłek, ale też jako miejsce wykonania jakichś prac, do których potrzeba dużego płaskiego blatu, nauki czy nawet do zabawy, np. gry w pokera bądź w gry planszowe i układania puzzli z dziećmi. Nowoczesne designerskie stoły drewna litego od najlepszych projektantów charakteryzują się porywającym wzornictwem, naturalnością materiałów użytych do ich wyrobu (m.in. drewno orzechowe i dębowe), jak również rewelacyjną trwałością, których na próżno szukać w ofercie meblowych sieciówek. Projektanci nowoczesnych stołów mają w swojej ofercie dodatkowo stoły rozkładane, praktyczne w czasie sporadycznych spotkań w większym gronie bliskich. Decydując się na zamówienie designerskiego stół z litego drewna mamy gwarancje, że kupujemy mebel, który przetrzyma lata. Otrzymujemy zarazem swoboda jego personalizacji, a co za tym idzie dokładniejszego dostosowania go do dowolnego stylu, w jakim chcemy urządzać wnętrze.

Nasze dane teleadresowe:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]